Makedonyada Okumak

makedonyada okumak

 

Makedonyada Okumak tüm dünyanın en gözde eğitim bölümleri arasında her zaman ilk sırada geliyor. Makedonyada Okumak için sınav şartı yoktur. eğitim görebileceğiniz fakülteler de artık açıldı. Makedonya Üniversiteleri yeni dönem kayıtlarını almaya da başladı. Üniversiteye eğitim almak isteyen öğrencilerin yoğun talep gösterdiği bölüm kontenjanları doluluk oranı şimdiden bitmek üzere sizde herhangi bir Makedonya üniversitesinde kariyerinize yön vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Yoksa bir sürprizle karşılaşabilir ve açıkta kalabilirsiniz.

Sayısal öğrencilerin daha ağırlıklı olarak okumak istedikleri mimarlık, Türkiye’de eğitim veren devlet ve özel üniversiteler de dahil yüksek taban puanlar ile yerleştirme yapmakta. Bunun içinde ciddi bir sınav stresi ve sınava hazırlık süreci öğrencilerin psikolojisini bozuyor. Sınav sonunda yetersiz puanlar ise öğrencileri bunalıma sokuyor. Durum böyle olunca bir çok sayısal eğitim almış ve mimarlık fakültesinde okuma hayali olan öğrenci hayal kırıklığı yaşıyor. Sizler hayal kırıklığı yaşamamak ve uzun süren bir sınav süreci stresi yaşamadan Makedonyada Okumak bölümüne sadece lise diplomanız ile kayıt yaptırabilirsiniz. Lise eğitimiz ister sözel ağırlıklı ister sayısal ağırlıklı olsun, başarı puan durumunuz da dahil herşeyi bir tarafa bırakın ve üniversitemiz bünyesinde eğitim alma fırsatını değerlendirin.

Makedonyada Okumak fakültesi eğitim ve araştırma görevlileri alanlarında oldukça iyi dereceler ile dünyanın sayılı üniversitelerin diplomalarına sahip, gerçekten sizleri geleceğin en iyi mimarları arasına sokabilecek bilgi düzeyine ve tecrübeye sahiptir. Makedonyada okumak olarak bizlerde sizlere destek olacak projeleri devamlı destekleyerek eğitim görevlisi arkadaşlarımıza destek oluyoruz. Üniversitemiz bünyesinde ve uluslar arası platformda düzenlenen tüm etkinlik, yarışma ve panellere katılımınızı sağlayarak geleceğin ünlü mimarları arasına gidişiniz için aydınlık bir yol açıyoruz. Tüm eğitimci kadromuz ve üniversite yönetimi olarak sizlere hem mesleki hem de kisişel anlamda tam bir eğitimi sunuyoruz. Sizlerin de kariyer hedefinde sınavsız fakülte lisans eğitimi yatıyorsa bu ayrıcalıklı eğitim programına sizi de bekliyoruz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş